Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie JS Konsorcium

Horizontální žaluzie jsou VELMI OBLÍBENÉ pro svou dokonalou funkčnost a širokou škálu barev!
Žaluzie mají hliníkové lamely v široké škále barev i imitacích dřeva.

Dodáváme také celostínící žaluzie - bez prostřihů. Lamely mají úpravu proti svěšování a všechny plasty jsou s úpravou proti slunečnímu záření - plast nekřehne. Žaluzie mají měnitelné a kvalitní komponenty pro dlouhodobé a bezproblémové užívání.

Připevnění horizontálních žaluzií

Žaluzie se snadno namontuje na plastové nebo dřevěné okno. Žaluzie se montuje čtyřmi vruty do okenního křídla s možností použití distančních podložek (u trojskel). Boční silonové vedení žaluzie zamezuje nežádoucímu pohybu žaluzie do stran při otevírání či naklápění okna.

Jednoduché ovládání žaluzií

Naklápění lamel, spouštění a vytahování žaluzie je ovládáno pomocí kuličkového řetízku. Ovládání je velice jednoduché a tudíž spolehlivé.

Provedení horního a dolního profilu

Horní a dolní profil žaluzií je z ocelového válcovaného plechu oboustranně lakovaného. Oba konce horního profilu jsou opatřeny plastovou boční krytkou.

Barvy lamel

U nás si můžete vybrat ze široké škály odstínů lamel.

Standardní rozměry horizontálních žaluzií

  • Minimální šířka - 300 mm
  • Maximální šířka - 2000 mm
  • Maximální výška - 2200 mm
  • Maximální garantovaná plocha - 2,5 m2

Žaluzie z mnoha odstínů barev a imitací dřeva si můžete vybrat u nás ve vzorkové prodejně v Mláce.

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím