Parapety - vnitřní a venkovní

K oknům patří kvalitní parapety

Ke kvalitním plastovým či dřevěným oknům vám samozřejmě nabídneme také kvalitní parapety.

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety dodáváme ze tří základních materiálů - plast, dřevotříska, kamen.

Prvním a nejprodávanějším druhem vnitřních parapetů je parapet plastový, komůrkový. Tyto parapety jsou oblíbené zejména pro jejich příznivou cenu, příjemný vzhled, snadnou montáž, dlouhou životnost a bohatou nabíku barevných provedení.

Dalším druhem vnitřních parapetů jsou parapety dřevotřískové. Také u těchto parapetů můžeme nabídnout několik druhů povrchů, tak, aby co nejlépe ladily k vašemu interiéru.

Posledním typem parapetů jsou parapety kamenné.

Vnitřní parapetyVnitřní parapety

 

 

 

 

 

 

 

Venkovní parapety

Venkovní parapety dodáváme buď z ohýbaného hliníkového plechu, lakovaného na hnědou anebo bílou barvu nebo hliníkové tažené parapety povrchově upravené eloxáží.

Oba druhy parapetů jsou ale velice odolné vůči vnějším vlivům. Ohýbané venkovní parapety mají v porovnání s hliníkovými taženými parapety nižší pořizovací cenu. Oba druhy venkovních parapetů jsou na bocích opatřeny plastovými krytkami, které brání průniku vlhkosti do fasády.

Venkovní parapety Venkovní parapety

 

 

 

 

 

 

 


Navštivte naší vzorkovnu v Mláce, kde vám rádi poradíme a doporučíme nejvhodnější variantu.

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím