Atmosféru domu Evy Decastelo podtrhují okna ze Slavonic

Paní Eva Decastelo s rodinou byla rozhodnutá pro dřevěná okna do nového domu. Řešila však výběr těch správných, chtěla nejen krásná okna, ale řešila i dlouhou životnost. V neposlední řadě důležitým argumentem byly tepelně izolační vlastnosti a další parametry jako třeva vodotěsnost. Proto jednoznačnou volbou byla okna SOLID COMFORT SC92 s izolačními trojskly.

Eva Decastelo s okny Slavona

Profil okna SOLID COMFORT je konstrukčně odlišný od standardně používaných eurooken. Nemá zafrézovanou rámovou okapnici, proto nedochází k úbytku materiálu na spodní části rámu okna. Právě tím se zlepšuje tepelná izolace v této kritické části okna a zvyšují se hodnoty vnitřní povrchové teploty. Odtok vody je pak řešen vyfrézovanými odtokovými otvory v rámu, které vedou nad venkovní parapet.

Další konstrukční změnou okna SC proti klasickému eurooknu je větší překrytí křídla přes rám. Když se na podobné okno podíváte, působí na vás až dojmem, že není příliš silné. Tento kladný dojem je násoben zlepšenými tepelně-izolačními vlastnosti okna. Okno SC92 navíc obsahuje tři těsnící profily pro dokonalé utěsnění.

Významným argumentem při výběru oken bylo bezpečnostní kování doplněné o kliky s pojistkou. Takto je dům zabezpečen proti vloupání, navíc se nemusí rodiče obávat, že by malé děti samy otevíraly okna a byly ohroženy.

Paní Decastelo byla nadšená ze skrytého kování, protože na oknech nejsou vidět závěsy a vzhled není ničím narušen.

Povrchová úprava oken má dlouhou životnost, dokonce je na ni poskytována desetiletá záruka bez nutnosti údržby. Obavy z natírání dřevěných oken jsou již dávno zbytečné. Tyto barvy jsou pružné a s kvalitní UV ochranou.

Dřevěná okna SOLID COMFORT dosahují dlouhé životnosti i díky nejmodernější výrobní technologii, kterou ve Slavoně používají.

zdroj: www.bydleni.cz

Firma SLAVONA je naším výhradní výrobcem dřevěných oken.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím