Montáž oken

Kvalitní montáž oken je jednou z nejdůležitějších vlastností oken, která by Vám měla sloužit dlouhá léta (dá se říci po celý život). Špatnou montáží nemají i ta nejkvalitnější okna vlastnosti, která by měla mít. Od počátku činnosti naší firmy jsme viděli mezeru na trhu především v kvalitě prováděných montážních prací při osazování dveří a oken do staveb. Náš tým pracovníků jsme postavili na jejich zručnosti, spolehlivosti a šikovnosti. Dobře odvedená montáž oken se projeví především ve spokojenosti zákazníků a minimalizaci následných oprav či reklamací.

Zde jsme pro Vás připravili video, na kterém můžete shlédnout, jak taková montáž oken vypadá.

Výměna netěsných plastových oken. 

 

Veškeré dodávky oken a dveří provádíme včetně dopravy na stavbu, demontáže a likvidace případných starých výplní, osazení nových výplní, případně včetně zednického začistění. Samozřejmostí je hrubý úklid po provedených pracích.

O tom, že naše práce je skutečně kvalitní a cenově velmi přijatelná, se můžete přesvědčit na našich referenčních zakázkách >>

Vždy se snažíme dostát svým slibům a závazkům. Pro Vás, naše zákazníky, zajišťujeme plně fungující záruční a pozáruční servis oken a dveří. Náš tým je vždy připraven reagovat na Vaše podněty a splnit Vaše požadavky.

Zeptejte se nás

608 129 602 - Vladislava Padrtová - vedoucí zakázkové kanceláře
777 129 602 - Petr Padrta - zákaznický servis

 

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím