Jak vybrat vchodové dveře?

Vchodové dveře jsou jedním z nejdůležitějších prvků domu či bytu. Plní funkci estetickou, ale také izolační a bezpečnostní.

Měly by především splňovat:

IZOLAČNÍ VLASTNOSTI: Čím lepší budou mít dveře izolační vlastnosti, tím více ušetříte za vytápění.

BEZPEČNOSTNÍ VLASTNOSTI: Dveře chrání váš byt či dům proti zlodějům, jejich odolnost proti těmto nezvaným hostům by měla být více než 100%. Bezpečnostní dveře pak bývají důležitým argumentem pro sjednání pojištění domácnosti.

ESTETICKÉ VLASTNOSTI: Vzhled vstupních dveří napoví vše o majiteli domu. Vchodové dveře mohou být zcela vyplněné nebo z části prosklené (lze vybírat z neprůhledných skel). Jejich kombinace záleží na vkusu každého majitele.

 

Vchodové dveře vybíráte na dlouhou dobu, dá se říci že na celý život...

Proto jejich výběr pečlivě zvažte. Jsme toho názoru, že jejich výběr by se neměl podceňovat a doporučujeme investovat do lepšího řešení.

 

Z jakého materiálu vybrat vchodové dveře?

V naší vzorkovně najdete bezpečnostní vstupní dveře z hliníkového profilu či plastového profilu. Dokážeme dodat a namontovat vchodové dveře i atypických rozměrů.

Vchodové dveře z hliníkového profilu jsou odolné proti mechanickým poškozením a povětrnostním podmínkám právě díky trvalosti použitého materiálu. Další výhodou je dobré přizpůsobení se každému architektonickému stylu. Záruka bezpečnosti je zajištěná kvalitním kováním.

Vchodové dveře z plastového profilu nabízí také záruku úspory energie díky tepelně-izolačním vlastnostem. Optimální je i zabezpečení proti vloupání a vysoká zvukotěsnost. Opět zde máme možnost individuálních projektů dveří.

 

Nevíte si rady?

Přijeďte si prohlédnout dveřní profily k nám do vzorkovny, nad dobrou kávou probereme vaše možnosti a doporučíme dobré řešení.

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím