Nová plastová okna - penzion Neptun Třeboň

Místo realizace: Třeboň
Realizace: 14. - 15.6. 2010

Výměna plastových oken

V penzionu Neptun jsme provedli výměnu původních, netěsnících oken, které zde měli pouze 5 let. Původní dodavatel na reklamaci nebral zřetel, ačkoliv mezi okny byly poměrně velké mezery.
Okna netěsnila a majiteli tak zbytečně unikalo teplo.

Jsme velice rádi, že majitelé oslovili naši firmu a požádali nás o realizaci výměny plastových oken.
Měnili jsme zde celkem 10 oken a balkonových dveří a dvoje vchodové dveře, které byly nejakutnější. Ostatní okna, včetně prosklené schodišťové stěny na výměnu ještě čekají.

Rychlá realizace výměny oken

Celou realizaci jsme provedli v průběhu dvou dnů.
První den jsme okna vybourali a připravili je tak k instalaci nových oken. Druhý den jsme vsazení oken dokončili, provedli jsme zednické začištění. Samozřejmostí byl hrubý úklid.

Jak celá realizace probíhala, si můžete prohlédnout v tomto videu a ve fotogalerii.

Výměna plastových oken a vstupních dveří

V další etapě jsme pokračovali ve výměně plastových oken a vstupních dveří.

 

Výměna netěsných plastových oken. 

 

prohlédněte si celou realizaci:
Netěsnost původních oken - původní firma reklamaci nepřijala.Nejdříve jsme celé okno vybourali.Připravili jsme stavební otvor pro vsazení nového okna. Vsazení okenního rámu.Vsazení oken a začištění.Zde provádíme vyvážení oken vodováhou.Zde je již prostor okolo okna naštukován.Ještě přimontovat původní žaluzie.Zde je již prostor okolo okna naštukován.Realizace je hotová, trvala dva dny - okna můžou sloužit tak jak mají.Realizace je hotová, trvala dva dny - okna můžou sloužit tak jak mají.Výměna plastových okenVýměna plastových okenPlastové vchodové dveře
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím