Interiérové dveře CAG

interiérové dveře CaG

Plánujete pořídit si hezké a moderní interiérové dveře, které budou kvalitní a za rozumnou cenu? V našem studiu si můžete vybírat dveře značky CaG, ČESKÉHO výrobce kvalitních interiérových dveří včetně obložek.

Vybrat si u nás můžete ze širokého spektra dezénů folií a laminátů (pro zárubně i v dýze) v různých barevných provedeních a v různých cenových relacích, tak, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Interiérové dveře CAG - kvalitní dveřeSpecializujeme na dveře a obložkové zárubně v povrchu  folie či laminát, nabídnout můžeme i dveře a obložkové zárubně v laku. Standardě dveře i obložkové zárubně jsou dostupné s ostrými hranami, za příplatek dokážeme dodat i dveře s výplní z dutinkové nebo plné dřevotřísky a oblými hranami.

Na své si přijdou i zákazníci, kteří potřebují vstupní dveře do bytu nebo dveře posuvné na stěnu či v České republice velmi oblíbené obklady stávajících kovových zárubní.Interiérové dveře CAG

Značka CaG je velmi oblíbená díky své příznivé ceně, standardní kvalitě a především velké flexibilitě pokud se jedná o atypické rozměry dveří.

Firma CaG má zavedená certifikát ISO od roku 2004, což je systém řízení jakosti certifikovaný dle EN ISO 9001 : 2001.

 

Prohlédněte si katalog s nabídkou dveří:

Navštivte naší vzorkovnu v Mláce u Třeboně kde si můžete prohlédnout interiérové dveře a zjistit potřebné informace o vhodných dveřích právě právě pro Vás.

Nabízíme vypracování a profesionální provedení kompletní zakázky, včetně montáže a dopravy.Povrchy interiérových dveří

Interiérové dveře se dnes vyrábí v různých druzích povrchu – od nejlevnějších folií (které jsou samozřejmě určeny ke standardnímu použití v domácnosti, bez zvýšené zátěže), dále pak lamináty (CPL), které jsou stále ještě cenově velmi dobře dostupné, ale jejich povrch je průmyslově tvrzený, takže daleko lépe odolá případným oděrům.
více informací >>


Interiérové dveře na míru

Dokážeme připravit i atypická řešení dveří dle rozměrů, upravit rozměry rámečku do atypického tvaru. Například podkrovní prostory často vyžadují zkosené obložky a dveře odpovídajícího tvaru.

Vždy je to o individuálním řešení a společné konzultaci.


Montáž interiérových dveří

Aby dveře fungovaly tak jak mají, hladce se otevíraly i zavíraly, těsnily a nedrhly, je potřeba jejich přesné zaměření a vároba na míru včetně zárubní a následná odborná montáž. Tyto služby pro vás rádi zajistíme.
více informací >>


RÁDCE, JAK SI DOBŘE VYBRAT INTERIÉROVÉ DVEŘE

Jak si vybrat správný dekor dveří?

 

 Dveře jako komplet

Dekor dveří a zárubní je třeba v prvé řadě vždy sladit s podlahou. Mnohdy zákazníci příliš přeceňují úlohu barvy okenních rámů, které se jednak nachází dál ode dveří a navíc se mnohdy překryjí záclonou. Nicméně podlaha (tím spíše, máte-li je v různých místnostech různé) vám musí ladit s dveřmi na každý pád.

  Velkou výhodou a předností dveří CaG je jejich výroba na míru, což umožňuje oproti obyčejným dveřím z marketu ovlivnit rozměry, dekor či originalitu dveří.

U nás si kromě dekoru sami vyberete např. tvar rámečku včetně profilu ozdobné lišty (v mnoha případech jsme schopni vyrobit rámeček atypicky velký či umístěný), barvu pantů, typ zámku (obyčejný dózický, WC zámek, zámek pro vložku FAB).
     

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím