Dřevěná okna a balkónové dveře z profilu SC92

Dřevěná okna SOLID COMFORT byla vyvinuta s ohledem na energeticky úsporné domy, i když vychází z tradičního eurookna, je jejich konstrukce zásadně vylepšena. Na první pohled je nejmarkantnější celodřevěné provedení spodní části rámu bez použití velkoobjemové hliníkové okapnice. Nová konstrukce zlepšuje nejen tepelnou izolaci, ale také zvyšuje vodotěsnost. Tato okna jsou také extrémně utěsněna i zevnitř, aby do funkční spáry nemohla pronikat vlhkost z interiéru ani při přetlaku a nedocházelo ke kondenzaci.

Konstrukce okna SOLID COMFORT

Unikátní řešení spodní části okna bez zafrézované rámové okapnice zachovává na spodní části rámu okna výrazně více materiálu a tím zlepšuje tepelnou izolaci v této části okna i vnitřní povrchové teploty.  Odtok vody je řešen vyfrézovanými odtokovými otvory v rámu, které vyúsťují nad venkovní parapet.

Dřevěná eurookna SOLID COMFORT jsou vyráběna nejmodernější technologií s maximální přesností. Díky tomuto výrobnímu postupu dochází k výraznému prodloužení životnosti oken. K dalšímu zvýšení kvality dochází díky aplikaci nejkvalitnějšího systému povrchové úpravy ADLER HighRes s desetiletou zárukou bez nutnosti údržby.

Důležité informace k dřevěným oknům

 • zasklení izolačním trojsklem  Ug=0,53W/m²K
 • možnost zasklení i solárními skly (trojskla se solárními zisky)
 • vyšší hodnoty vnitřních povrchových teplot
 • mimořádně teplá spodní část rámu - unikátní konstrukce
 • bezpečnostní kování, patentovaný zvedač křídla
 • volitelně možnost skrytého kování s neviditelnými závěsy
 • povrchová úprava ADLER HighRes se zárukou 10 let
 • tři těsnění - optimálně umístěna v profilu okna
 • dvojité utěsnění skel, optimální odvětrání skel
 • stavební hloubka rámu 92 mm

 

Dřevěné eurookno SOLID COMFORT SC92 bylo vyvinuto tak, aby vyhovělo standardu pasivního domu.
Toto okno svou unikátní konstrukcí svými parametry předčí jiná dřevěná okna na trhu.

Profil dřevěného okna SC92 obsahuje tři těsnící profily, proti jiným profilům je okno SOLID COMFORT doplněno o vnější těsnění, které je vsazeno v křídle v boční a horní části. Spodní část je zatěsněna těsněním v rámové okapnici. Středové dorazové těsnění a vnitřní těsnění používáme i v profilu SC78.

Varianty profilu SOLID COMFORT SC92

dřevěná okna SOLID COMFORT SC92

Ke zlepšení tepelně izolačních vlastností  oken SOLID COMFORT SC92 dochází vložením korku do profilu okna, korek má nižší tepelnou vodivost než dřevo. Proto je celodřevěné okno SC92 doplněno o variantu v dolní části rámu SC92-C a variantu s korkem v celém rámu a také kolem skla SC92-PLUS.

dřevšná okna SOLID COMFORT SC92 plus

Vzorník barev dřevěných oken Solid Comfort

dub - ebano - canapadub - palisandro - canapadub - roverenmedio - canapadub - roverenmedio - tannedub - wenge - canapameranti - bambus - orzomeranti - dunklebraun - frumentomeranti - hellbraun - canapameranti - kastanie - frumentomeranti - kiefer - frumentomodřín - bambus - orzomodřín - dunklebraun - frumentomodřín - hellbraun - canapamodřín - kastanie - frumentomodřín - transparent Lipno + larchesmrk - bambus - orzosmrk - bílá ARALsmrk - dunklebraun - frumentosmrk - dunklebraun - tannesmrk - ebano - frumentosmrk - eichedunkl - frumentosmrk - hellbraun - canapasmrk - kastanie- F012smrk - kastanie- frumentosmrk - kiefer - frumentosmrk - transparent Lipno + larche

 

Porovnání parametrů dřevěných oken SOLID COMFORT SC92

 

 

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím