Žaluzie - venkovní žaluzie, vertikální žaluzie

Vnitřní žaluzie - vertikální

Vertikální žaluzie jsou ideálním řešením na zastínění velkých ploch jako jsou velké prosklené stěny v rodinných domech, či v kancelářích. Dále k optickému dělení místností atd.

výběr je z mnoha druhů látek v různých barevných variantách, které více či méně zastiňují interiér. Je tu možnost i nehořlavých materiálů oblíbených zejména v kancelářích. Naším dodavatelem vertikálních žaluzií je český výrobce JS Konsorcium. Možnost i nehořlavých látek.

Více informací o vertikálních žaluzíích >>

 

Vnitřní žaluzie - horizontální

Horizontální žaluzie jsou VELMI OBLÍBENÉ pro svou dokonalou funkčnost a širokou škálu barev!
Žaluzie mají hliníkové lamely v široké škále barev i imitacích dřeva.

Dodáváme také celostínící žaluzie - bez prostřihů. Lamely mají úpravu proti svěšování a všechny plasty jsou s úpravou proti slunečnímu záření - plast nekřehne. Žaluzie mají měnitelné a kvalitní komponenty pro dlouhodobé a bezproblémové užívání.

Více informací o horizontálních žaluzíích >>

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím