Dveře okna U Světa

Firmu Dveře okna u Světa jsme založili v roce 2003 jako obchodní a montážní firmu. Od počátku se zabýváme dodávkami dřevěných nebo plastových dveří a oken na stavby po celé České republice.
K založení samostatné firmy jsme dospěli po desetiletých zkušenostech s výrobou a dodávkami především dřevěných oken a dveří na stavby v Č. R., ale i do Německa a Rakouska.

Od počátku činnosti naší firmy jsme viděli mezeru na trhu především v kvalitě prováděných montážních prací při osazování dveří a oken do staveb. Snažili jsme se proto obklopit partou poctivých a spolehlivých pracovníků, za jejichž výkony se nemusíme stydět.
V žádném případě se nesnažíme získávat obrovské zakázky a pak se je v horečném tempu snažit s napjatými silami plnit. Naším cílem je především poctivě odvedená práce a spokojený zákazník.

Neustále sledujeme nové trendy  v komponentech používaných  pro montáž. Jako jedni z prvních jsme zahájili používání parotěsného montážního systému Illbruck i3 >>

Hlavní obory naší činnosti jsou tyto:

  • dodávky oken (plastových i dřevěných) a prosklených stěn včetně osazení do novostaveb,
  • výměny oken a dveří ve starších objektech,
  • dodávky vnitřních dveří včetně osazení do kovové zárubně nebo s montáží obložkové zárubně,
  • případné obložení stávající kovové zárubně dřevěným obkladem.

Realizace od A do Z

Veškeré dodávky provádíme včetně dopravy na stavbu, demontáže a likvidace případných starých výplní, osazení nových výplní, případně včetně zednického začistění. Samozřejmostí je hrubý úklid po provedených pracích.

Svou velikostí a počtem pracovníků se řadíme mezi malé firmy, což má pro zákazníky přinejmenším tyto výhody: osobní přístup při realizaci zakázky, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za kvalitu odvedené práce. O tom, že naše práce je skutečně kvalitní a cenově velmi přijatelná, se můžete přesvědčit na našich referenčních zakázkách >>

Vždy se snažíme dostát svým slibům a závazkům. Pro Vás, naše zákazníky, zajišťujeme plně fungující záruční a pozáruční servis oken a dveří. Náš tým je vždy připraven reagovat na Vaše podněty a splnit Vaše požadavky.

Zeptejte se nás

608 129 602 - Vladislava Padrtová - vedoucí zakázkové kanceláře
777 129 602 - Petr Padrta - zákaznický servis

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím