Povrchové úpravy dveří

Rozdělení povrchových úprav interiérových dveří:

Folie

Tento povrch je oblíbený díky své nízké ceně a jednoduché údržbě. Jedná se o umělý materiál, který je stálobarevný (nepůsobí na něj UV záření) a je odolný vůči čistícím prostředkům. Tento povrch není vhodný do namáhaných prostorů, kvůli své malé odolnosti proti mechanickému poškození (pošrábání, oděru, nárazu).

CPL

Dveře v tomto povrchu jsou v současné době neoblíbenější a nejprodávanější díky nejlepšímu poměru kvality a ceny. Jedná  se o velmi tvrdý umělý materiál o tloušťce 0,7mm, který se stejně jako folie jednoduše udržuje a je stálobarevný (nepůsobí na něj UV záření). Je velmi odolný proti mechanickému poškození (poškrábání, oděru nárazům) a čistícím prostředkům.

Laminát

Tento povrch má téměř stejné vlastnosti jako povrch CPL, rozdíl je pouze v tloušťce povrchu, která je u laminátu 0,4 - 0,5mm.

Přírodní dýha

Dveře v tomto povrchu jsou oblíbené díky, kvalitnímu přírodnímu materiálu s přírodní texturou dřeva. Jelikož se nejedná o umělý materiál, může mít tento povrch odchylky v barvě a kresbě. Přírodní dýha mění v průběhu let svůj odstín (působí na něj UV záření) a není odolná vůči čistícím prostředkům. Pokud se jedná o tvrdost tohoto povrchu, přírodní dýha je odolnější materiál proti mechanickému poškození než folie, ale méně odolný v porovnání s CPL nebo laminátem.

Masiv

Dveře celodřevěné.

Vzhled interiérových dveří

Přijďte si prohlédnout vzorník barev interiérových dveří přímo k nám, do studia.

povrchy - Interiérové dveře

povrchy - Interiérové dveře

povrchy - Interiérové dveře

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím