Vnitřní výplně dveří

Rozdělení vnitřních výplní interiérových dveří:

Papírová voština interiérové dveře z papírové voštiny

Tato výplň je nejpoužívanější výplní pro interiérové dveře. Jedná se o speciální tvrzený papír, který je poskládaný do včelých pláství. Dveře s touto výplní nejsou určené do velmi namáhaného prostoru, protože nejsou příliš pevné a odolné proti proražení. Papírová voština minimálně zvukově izoluje.

Dutinková dřevotřískainteriérové dveře z dutinkové dřevotřísky

Tato výplň je velmi oblíbená. Dutinková dřevotříska dveře potřebně zpevní a jsou mnohem stabilnější než dveře s papírovou voštinou. Jsou vhodné do namáhanějších prostorů, jsou více odolné proti proražení. Dveře s dutinkovou dřevotřískou v porovnání s papírovou voštinou lépe zvukově izolují.

Plná dřevotříska interiérové dveře z plné dřevotřísky

Tato výplň je odolná proti proražení. Dveře s touto výplní jsou velmi pevné a stabilní, což je znát i na jejich vyšší hmotnosti. Tato výplň je nejčastěji používaná u speciálních dveří jako jsou protipožární, bezpečnostní apod.

 

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím