Vchodové dveře dřevěné a dřevohliníkové

vchodové dřevěné dveřeVchodovými dveřmi vstupujeme do domu, je to náš první kontakt, první dojem...
Naším hlavním dodavatelem vchodových dveří je česká firma SLAVONA. Kvalita a stabilita vchodových dveří Slavona je dána nejen kvalitními materiály a ověřenou konstrukcí, ale i využitím nejmodernějších technologií a pečlivým provedením všech detailů.

Chcete hlavně BEZPEČNÉ vchodové dveře

Dřevěné dveře Slavona jsou osazeny:

 • bezpečnostními vícebodovými zámky s automatickými trny a háky ovládanými klíčem,
  protiplechy zámku v jedné liště vcelku, proto větší pevnost a bezpečnost
 • masivními závěsy, které jsou zafrézovány v rámu i křídle dveří. Zamezují tak svěšování křídla, a současně je dobře seřídíte.
 • Dveře mají nové prahy, které jsou dělené a přerušují tepelný most. Těsní ve dvou úrovních a jsou doplněny podkladními profily (volitelně s napojením na hydroizolaci).
 • dveře lze rozšířit o vrchní bezpečnostní kování a bezpečnostní cylindrické vložky MUL-T-LOCK

Hlavní výhody těchto vchodových dveří

 • velmi odolné proti mechanickému užívání
 • neprověšují se, jsou velmi stabilní
 • kvalitními materiály s ověřenou konstrukcí
 • pečlivé provedení všech detailů
 • nejmodernější výrobní technologie
 • dlouhá životnost

Lze si vybrat z těchto materiálů:

 • smrk
 • modřín
 • meranti
 • dub

Dřevěné vchodové dveře Slavona jsou vyráběny v profilu SOLID COMFORT SC78 a SC92 s rámovou konstrukcí křídla KLASIK nebo sendvičovou TREND. Stejně i dřevohliníkové vchodové dveře HA110 jsou v nabídce v obou konstrukcích.

 


Pokud chcete více technických a podrobnějších informací, následující informace jsou pro Vás.

KLASIK - rámová konstrukce dveřního křídla

Vchodové dveře Klasik mají dveřní křídlo tvořeno rámem s výplní. Tyto dveře jsou členitější, hodí se podle provedení na chalupu, ale i do moderních domů. Jako výplně se používají buď vrstvené desky, které jsou izolované uprostřed PU pěnou. Další možností výplně jsou izolační trojskla, která mohou být s bezpečnostním a ornamentálním sklem.

KLASIK - rámová konstrukce dveřního křídla

TREND - sendvičová konstrukce dveřního křídla

Sendvičová konstrukce Trend reaguje na požadavek na hladké dveře a jejich moderní vzhled. Dveřní křídlo není členité. Jeho skrytý rám je tvořen vícevrstvými lepenými hranoly, střed křídla je vyplněn PU pěnou s výbornými tepelně - izolačními vlastnostmi. Celé dveřní křídlo je pak kryté překližkovou deskou. Bývá také zcela hladké bez prosklení, nebo v něm může být vsazeno izolační trojsklo, které je z venkovní strany bez zasklívacího rámečku.

 

TREND - sendvičová konstrukce dveřního křídla

Vlastnosti dřevohliníkových vchodových dveří Slavona HA110

Dřevohliníkové dveře mají stejné konstrukční systémy uplatněnými u dřevěných dveří Trend a Klasik. Jejich hliníkový plášť poskytuje ochranu proti rozmarům počasí a prodlužuje jejich životnost.

STYLE - nová konstrukce vchodových dveří PROGRESSION

Bezúdržbové vchodové dveře, které mají svůj rám schovaný za fasádou a křídlo z venkovní strany chráněné hliníkem. V interiéru jsou to dřevěné dveře.

Provedení hliníku poskytuje širokou škálu barev a dekoračních prvků. Skla mohou být vsazena přímo hliníku, ale také mohou být lemována nerezovým rámečkem. Další možnosti dekorace poskytují frézované drážky a okrasné nerezové pásky.

V interiéru se dává nejčastěji prostor přírodnímu povrchu dřeva, proto je preferována povrchová úprava zachovávající strukturu dřeva.

Konstrukce vchodových dveří STYLE

Dřevěné vchodové dveře 

jsou oblíbené díky kvalitnímu přírodnímu materiálu, který z vašeho domu udělá ten pravý domov. Jelikož je dřevo přírodní materiál, je potřeba dveře pravidelně udržovat, aby vydržely funkční co nejdelší možnou dobu. Kdo by neměl čas dveře udržovat, je tu řešení v podobě dřevohliníku.

Dřevohliníkové vchodové dveře dlouhá léta odolovají nepříznivým vlivům počasí jen s minimální údržbou.

Dřevěné a dřevohliníkové vchodové dveře si můžete vybrat v mnoha barvách a typech dřeva a ornamentních skel. Základní nabídku najdeme v katalogu dveří, ale je možné veyhovět i individuálním požadavkům. Vchodové dveře se vyrábí vždy na míru.

Dřevěné vchodové dveře dodáváme v profilech SOLID COMFORT SC78 i SC92, dále v bezrámovém provedení PROGRESSION. Dřevohliníkové vchodové dveře nabízíme v profilu HA110 nebo bezrámovém STYLE.

Novinkou jsou dřevohliníkové dveře

Nově jsou ve výrobním sortimentu dřevěné vchodové dveře z venkovní strany chráněny hliníkovým pláštěm – dřevohliníkové dveře HA110. Do pasivních domů jsou určeny dřevohliníkové HA110 a dřevěné vchodové dveře SOLID COMFORT SC92 a PROGRESSION.

Podle potřeby můžeme kombinovat skleněné a dřevěné výplně. Standardní provedení výplní zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, dlouhodobou stabilitu a vysokou bezpečnost.

 

Katalogy vchodových dřevěných oken

 

Vlastnosti dřevěných vchodových dveří Slavona

Vchodové dveře jsou osazeny bezpečnostními vícebodovými zámky, masivními závěsy, které jsou zafrézovány v rámu i křídle dveří. Zamezují tak svěšování křídla, a současně je dobře seřídíte. Dveře mají nové prahy, které jsou dělené a přerušují tepelný most. Těsní ve dvou úrovních a jsou doplněny podkladními profily.

Více informací o vchodových dveřích Slavona najdete na internetových stránkách www.slavona.cz - náš hlavní partner pro dodej dřevěných dveří a oken.

Novinky, které byly k vidění na veletrhu FOR ARCH, si můžete prohlédnout na videu:

Fotogalerie

Dřevohliníkové dveře STYLEDřevohliníkové dveře STYLEDřevohliníkové dveře STYLEDřevohliníkové dveře STYLEDřevohliníkové dveře STYLEDetail kování vchodových dveříDetail kování vchodových dveříBezpečnostní štítkové kováníBezpečnostní štítkové kováníBezpečnostní rozetové kováníDetail dřevěných dveří GordanaDetail dřevěných dveří RITADetail dřevěných dveří IRISDetail dřevěných dveří IRIS zevnitřDetail dřevěných dveří STYLEDetail dřevěných dveří STYLEOdemykání dveří prstemOdemykání dveří čipemOdemykání dveří dálkovým ovladačemRozetové nerezové kování
Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím