TITAN AF - nejinovačnější kování na trhu

Pro vyšší pohodlí a bezpečnost vašeho domava jsou okna HENSFORT vybavena nejmodernějším kováním na trhu - kováním TITAN AF. Toto kování zahrnuje inovační řešení jednotlivých mechanizmů a použitých materiálů. Výrobcem kování je německý koncern Siegenia-Aubi. Už po prvním kontaktu s kováním cítíte, že se setkáváte s moderním a elegantním výrobkem.

Funkčnost

Nové kování se charakterizuje velmi snadným ovladáním. To vše díky inovačnímu řešení, které spojuje ocel s kompozitem odolným proti tření a hříbkům kování, které díky své obratové části lehce zapadají do kamenů.

Kování obsahuje mikroventilaci, obratový hříbek, zvedák křídla, kámen proti vypáčení a blokádu kliky.

Bezpečnost kování TITAN AF

Obdržíte nejen komfort, ale také bezpečí oken. Hříbek znemožňuje vypáčení křídla z rámu.

Co je obratový hříbek

Spojuje principy fungování obratové rolky a hříbku proti vypáčení. Charaktrizuje se velkou odolností. Zodpovídá za přesný přítlak křídla do rámu. Znemožňuje vypáčení křídla z rámu díky zapadnutí do kamenu.

Pohodlí

Přechod mezi jednotlivými fázemi (otevírání, zavírání a sklápení) je velice snadný. Při zavírání velkého okna ze sklopné polohy si nemusíte pomáhat druhou rukou a zvlášť přitlačit rohy křídla. Zavírání zvládnete jednoduše jednou rukou. Mechanismus otevírání to udělá za vás – ideálně přitlačí křídlo do rámu.

Stejně snadná je také údržba kování.

Výjmečná konstrukce upevnění otevírání a horního pantu zaručuje snadný chod mechanizmu v normálních podmínkách, a přihlíží k atmosferickým vlivům, které mohou působit na kování.

Ticho

Díky použití inovačních řešení: obratových hříbků a kompozitních elementů je kování tiché. To oceníte hlavně v noci.

Klid

Dalším prvkem je ochrana před zabouchnutím ve sklopné poloze, které funguje na principu patentky. Maximálně sklopené okno je chráněno proti pohybům způsobeným větrem nebo průvanem.

Trvalost

Technologie použité při výrobě kování zaručují bezporuchový chod a dlouhá léta spokojeného užívání oken.

Díky použití moderního povlaku Titan Silber, který pokrývá celé kování, nedochází k rezavění. Samoregulace výšky obratového hříbku zaručuje domknutí okna i přes vůli na kování. Příslušné elementy vždy přesně pasují křídlo k rámu.

Kameny z ocele a plastu

Nové dodatečné kameny můžeme snadno montovat bez nutnosti změny celého kování. Stačí pouze přidat prodloužení, které je spojeno na principu kliknutí a poté k němu přišroubovat příslušný kámen. Taková montáž nevyžaduje řezání. Snadnější a rychlejší je i případný servis kování.

Výhody kování:

  • elegantní vzhled
  • ocelový povrh
  • použitý plast se charakterizuje odolností a dobrými skluznými vlastnostmi
  • hříbek kování se otírá o elementy z plastu což umožňuje snadnější vchod do kamenu (díky tomu rovněž snadná obsluha okna)
  • není potřebná údržba místa vchodu hříbku do kamenu
Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím