Bezpečná dřevěná okna pro Váš domov

Všechna okna Slavona jsou osazena kováním SIEGENIA AUBI TITAN AF, které přesvědčuje množstvím nových technologií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu.
Bezpečná dřevěná okna
Povrchová úprava TITAN Silber nabízí odolnost proti vlivům životního prostředí, jako je déšť, vítr, prach a vzdušná vlhkost. Korozní ochrana díky osvědčené nanotechnologii zabezpečuje vysoce hodnotný stříbrně lesklý vzhled.

Každý výrobce oken si volí variantu způsobu kování oken. Pokud výrobce oken uvádí značku kování, které používá, ještě to neznamená, že si zvolil stejné jednotlivé prvky jako jiný výrobce, uvádějící stejnou značku.

Všechna okna od Slavony jsou standardně osazena bezpečnostním kováním. Dvoukřídlová okna jsou zakována celoobvodovým kováním na obou křídlech. Nově je možnost volby skrytého kování s nosností až 160kg (SC92 a dřevohliníková okna).

Významným přínosem závěsů, které jsou skryté ve funkční spáře okna, je lepší těsnost. Klasické závěsy prochází rovinou vnitřního těsnění, které je tak deformováno. Minimální průvzdušnost je důležitá zejména v pasivních domech, které musí být dokonale těsné. Nedokonalé utěsnění okna zevnitř může způsobit kondenzaci teplého vlhkého vzduchu z interiéru ve funkční spáře okna.

Přijďte si prohlédnout dřevěná okna od Slavony k nám do studia, rádi Vám vše představíme a ukážeme funkčnost oken.

Navštivte nás v našem studiu v Mláce u Třeboně >>

Skryté (neviditelné) kování

Proč si vybrat nás? osobní přístup při realizaci, maximální operativnost, vysoká odpovědnost za provedenou práci, kvalita odvedené práce, cenově přijatelné produkty pro každého
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím