Mláka 71, Třeboň 379 01 +420 384 721 352

Vyberte si z naší nabídky oken

  • OTEVŘÍT NABÍDKU

PLASTOVÁ OKNA

Plastová okna jsou pro své vlastnosti nejžádanějším typem oken. Plastová okna dodáváme z kvalitních okenních profilů Deceuninck Inoutic. V naší nabídce najdete okna z několika různých profilů, která se liší jak cenou, tak i vlastnostmi. Plastová okna dodáváme s izolačními dvojskly a trojskly s teplým rámečkem. Správnou funkčnost a bezpečnost oken, zajišťuje celoobvodové kování Siegenia Titan AF. Na přání Vám můžeme okna dodat také se skrytými závěsy. Plastová okna nabízíme v mnoha odstínech dřeva, ale také v bohaté škále pastelových barev.

  • OTEVŘÍT NABÍDKU

DŘEVĚNÁ OKNA

Dřevěná okna jsou stále oblíbená zejména do rodinných domů. Dnešní moderní systémy povrchové úpravy dřevěných oken, zajišťují dlouhodobou odolnost proti působení povětrnostních vlivů. Stejně tak jako u oken plastových, je možno dřevěná okna dodat s izolačními dvojskly a trojskly, s teplým obvodovým rámečkem. Celoobvodové kování Siegenia Titan AF zaručuje dlouhodobou bezchybnou funkčnost a bezpečnost oken. Výběrem dřevěných oken, získáte ve svém domově trvalou krásu přírodního materiálu.


  • OTEVŘÍT NABÍDKU

TERASOVÁ OKNA/DVEŘE

Balkonové a terasové dveře jsou nezbyté k propojení interiéru vašeho domu, se zahradou. Vyrábějí se ze shodných materiálů a profilů jako plastová a dřevěná okna, takže je možné, je s nimi bez problémů kombinovat.