Mláka 71, Třeboň 379 01 +420 384 721 352
Vyberte si z naší nabídky plastových oken
 • Text Hover
Inoutic Eforte Energy
Špičkový okenní profilový systém se dvěma dorazovými a jedním středovým těsněním. Stavební hloubka 84 mm jej předurčuje pro použití trojskel až do Ug=0,4 W/m2K. Díky suché komoře, vytvořené středovým těsněním, není okenní kování vystaveno vlhkosti, což zlepšuje jeho funkčnost a prodlužuje životnost. Možnost použití skrytého kování bez viditelných závěsů. Ve standartu jsou všechny rámové díly bezpečnostní. Okna z tohoto profilu se hodí především pro nízkoenergetické a pasivní stavby.
 • Text Hover
 • Text Hover
Inoutic Prestige a Inoutic Prestige Plus
Prémiový okenní profilový systém, se dvěma dorazovými a jedním středovým těsněním. Stavební hloubka 76 mm jej předurčuje pro použití trojskel až do Ug=0,6 W/m2K. Díky suché komoře, vytvořené středovým těsněním, není okenní kování vystaveno vlhkosti, což zlepšuje jeho funkčnost a prodlužuje životnost. Okna z tohoto profilu se hodí zejména pro středně tepelně exponované stavby.
 • Text Hover
 • Text Hover
Inoutic Arcade Leader a Arcade Leader Plus
Základní pětikomorový profilový systém, se stavební hloubkou 71 mm a dvojitým dorazovým těsněním. Díky standartní výšce rámu se hodí pro rozměrnější okenní konstrukce a tam, kde jsou zvýšené nároky na pevnost. Profil se hodí hlavně pro použití dvojskel, tím pádem pro méně tepelně exponované prostory.  
 • Text Hover
 • Text Hover
Inoutic Arcade Profit a Arcade Profit Plus
Základní pětikomorový profilový systém, se stavební hloubkou 71 mm a dvojitým dorazovým těsněním. Díky snížené stavbě rámu mají tato okna větší plochu skla a tím i větší světelný zisk. Profil se hodí hlavně pro použití dvojskel, tím pádem pro méně tepelně exponované prostory. 
Barvy a vzory

Bílá


Okno vzornik
KOVANÍ TITAN AF
 • Text Hover
 • Text Hover
 • Text Hover
Pro vyšší pohodlí a bezpečnost vašeho domava jsou naše okna vybavena nejmodernějším kováním na trhu - kováním TITAN AF.
Toto kování zahrnuje inovativní řešení jednotlivých mechanizmů a použitých materiálů. Výrobcem kování je německý koncern Siegenia-Aubi.
Už při prvním kontaktu s kováním cítíte, že se setkáváte s moderním a vysoce funkčním výrobkem.

Funkčnost
Nové kování se vyznačuje velmi snadným ovladáním. To je docíleno otočnými uzavíracími čepy (rolničkami), díky kterým je tření mezi rolničkou a protiplechem v rámu omezeno na minimum.  Tím pádem zde nemůže vzniknout typické opotřebení rámových dílů a následná netěsnost okna.
Kování již ve standartním provedení obsahuje mikroventilaci, otočné čepy, pojistku proti chybné manipulaci a spodní bezpečnostní protiplech.

Bezpečnost kování TITAN AF
Obdržíte nejen komfort, ale také zvýšenou bezpečnost oken. Otočné čepy v kombinaci s bezpečnostními rámovými díly, omezují možnost vypáčení křídla z rámu.

Pohodlí
Díky okenní klice Hoppe Sekustic s přesnou aretací jednotlivých poloh (otevírání, zavírání, mikroventilace a sklápění) je ovládání oken velice jednoduché. Navíc vás tato okenní klika ochrání proti vloupání manipulací s kováním z venkovní strany.
Díky speciální konstrukci nůžek, vám kování pomůže při zavírání velkých křídel dotáhnout křídlo do rámu.  Zavírání tedy zvládnete jednoduše jednou rukou. Mechanismus otevírání to udělá za vás – ideálně dotáhne křídlo do rámu.

Ticho
Díky použití kombinace otočných rolniček a kompozitních protiplechů je kování tiché.

Odolnost a spolehlivost
Moderní technologie použité při výrobě kování, zaručují spolehlivé  a bezstarostné užívání oken.
Díky použití moderní povrchové úpravy Titan Silber, má kování zvýšenou odolnost proti korozi. Samoregulace výšky otočných rolniček, zaručuje těsnost okna i přes vůli na kování. Uzavírací elementy vždy přesně dotáhnou křídlo k rámu.

Výhody kování:
 • elegantní vzhled
 • lesklá odolná povrhová úprava Titan Silber
 • k ovládání okna je zapotřebí minimální síly, díky otočným rolničkám, zajíždějícím do ocelových rámových dílů s kompozitní výstelkou
 • díky tomuto řešení nevzniká typické opotřebení uzavíracích elementů a okna jsou i po letech používání naprosto těsná
 • zvýšená bezpečnost proti vloupání již v základním provedení 
 • možnost dodání se skrytými závěsy ( na okně nejsou viditené panty )
 • snížená hlučnost